HENKILÖKUNTA

Tutustu Fit24 tiimiin!

LASKUTUS
Sanja Kiviniemi
Palvelupäällikkö
Laskutus, myynti, sisällöntuotanto
0453262882

sanja.kiviniemi@fit24.fi

laskutus@fit24.fi

HALLINTO
Ella Sorsa
Toimitusjohtaja
Kuntokeskusvastaava, markkinointi
0103966318

ella.sorsa@fit24.fi

YRITTÄJÄ
Jaakko Ahovaara
Toiminnan ja palveluiden suunnittelu
0503488015

jaakko.ahovaara@fit24.fi

FYSIOTERAPIA, AKUPUNKTIO, LIHASKALVOKÄSITTELY JA LYMPHATOUCH-LAITEHOITO (Premium-kuntokeskus)

AMK-Fysioterapeutti
Hanna Rautio
0407226962

hanna.rautio@fit24.fi

URHEILUFYSIOTERAPIA (Xpress-kuntokeskus)

AMK-Fysioterapeutti
Susanna Pakarinen
0408679514

susanna.pakarinen@fit24.fi

FIT24 VALMENNUSPALVELUT

Kuntosaliohjaukset, Fit24 Trainer ja liikuntaneuvoja
Noora Huovinen

noora.huovinen@fit24.fi

HIERONTA

Koulutettu hieroja
Hanne-Mari Kivekäs
hanne-mari.kivekas@fit24.fi

HIERONTA
Koulutettu urheiluhieroja
Katja Felin

ÄITIYSLOMALLA

katja.felin@fit24.fi